Regulamin sklepu

 

Sklep internetowy Philux.pl prowadzony jest przez:

 

AMTECH

ul. Lotnicza 86

80-297 Baninotel./fax : tel. +48 502 254 342
e-mail: biuro@fajnelampy.com

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie są najlepszej jakości.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto ( zawierają 23% podatek VAT )

 

ZAMÓWIENIA

Zamówienia w sklepie internetowym FajneLampy.com można składać 24h na dobę przez cały rok.

Aby złożyć zamówienie należy zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego, podać swoje dane adresowe  i dane kontaktowe : nr telefonu, adres e-mail.

Prześlemy informację o przyjęciu zamówienia i realizacji wysyłki. Towar na magazynie dostawa do 2 dni roboczych, towar na zamówienie czas realizacji może ulec zmianie.

Zamówienie można skorygować drogą mailową lub telefonicznie jeżeli paczka nie została jeszcze wysłana.

 

WYSYŁKA

Paczki wysyłamy codziennie za pośrednictwem Firmy Kurierskiej.

Zakupiony towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty zmówienia na nasz rachunek bankowy, lub po potwierdzeniu przez klienta formy płatności za pobraniem.

Do kwoty zamówionego towaru należy doliczyć koszt przesyłki według wybranej opcji.

Kupując równocześnie kilka przedmiotów w naszym sklepie koszty przesyłki dolicza się tylko raz.

Opłaty za wysyłkę dotyczą obszaru Polski.

 

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1.  Po otrzymaniu przesyłki nieuszkodzonej zalecamy, aby zawartość została sprawdzona w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia, brakujących części lub wad fabrycznych kupujący powinien sporządzić protokół szkody (warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji - odpowiedni druk reklamacji posiada przy sobie kurier ), w którym będzie ujęta data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.

2.  Po otrzymaniu przesyłki uszkodzonej kupujący postępuje jak w pkt 1 sporządzając protokół szkody (warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji - odpowiedni druk reklamacji posiada przy sobie kurier ), w którym będzie ujęta data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków.Kupujący może nie odebrać uszkodzonego towaru od kuriera, wówczas zostanie on  zwrócony do nadawcy.

3.  W obu przypadkach (pkt.1 i 2 ) prosimy o skontaktowanie się telefonicznie lub wysłanie e-maila  na adres: jacek@fajnelampy.com

4.  Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty zakupu. Jednak tylko wówczas, gdy produkt nie był używany i jest w oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwrot kosztów towaru nastąpi w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego. 

5.  Klient zobowiązuje się zabezpieczyć zwracany towar przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu  i odesłać towar  w oryginalnym opakowaniu ( warunek konieczny do rozpatrzenia reklamacji ). W innym przypadku sklep może odmówić uwzględnienia reklamacji.   

6.   Wszelkie inne reklamacje dotyczące oferowanych towarów prosimy zgłaszać poprzez e-mailem na adres jacek@fajnelampy.com. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia.

7.   Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

Reklamację prosimy przysyłać na adres:

 

Amtech

ul. Lotnicza 86

80-297 Banino

 

 

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….…………………………………………………………………………………………………………., numer oferty……………………………………… .

Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .

 

Imię i nazwisko…...……………………………………………………….

 

Adres …....…………………….……..…………………………………….

 

Data………………………………………………………………………….

 

nr konta  .……………………………………………………………………

 

nr zamówienia  .……………………………………………………………………

 

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

 

 

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (przykładowo jeżeli konsument zamiast przesyłki pocztowej wybrał droższą kurierską , to Sprzedawca nie musi mu zwrócić różnicy między tymi dwoma przesyłkami).

 

Zwroty przyjmujemy tylko w oryginalnych opakowaniach !!!

 

Zwroty prosimy przysyłać na adres:

 

Amtech

ul. Lotnicza 86

80-297 BaninoOCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Podane przez Klientów dane osobowe zbieramy i przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności. Wykorzystywane są tylko i wyłącznie przez upoważnionych pracowników do realizacji zamówień i wysyłania biuletynów informacyjnych (jeżeli przy rejestracji została zaznaczona) oraz nie są udostępniane innym podmiotom. Każdy klient ma prawo wglądu, poprawienia i usunięcia swoich danych z bazy sklepu FajneLampy.com. 

 

RODO

 

Przekazujemy Państwu informacje związane z ochroną Państwa danych osobowych, z prośbą o zapoznanie się z ich treścią. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że: 

 

 

1. Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w bazie naszych klientów jest: AMTECH, ul. Zielona 13, 83-330 Małkowo, NIP: 584-104-63-45,  REGON: 192974345

2. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane i administrowane na dotychczasowych zasadach - jedynie w celu skutecznego i prawidłowego prowadzenia naszej współpracy.

3. Informuję, że przetwarzamy Państwa następujące dane osobowe:

 

-        firma przedsiębiorcy/Imię i Nazwisko

-        adres siedziby przedsiębiorcy/adres

-        numer identyfikacji podatkowej

-        adres e-mail,

-        telefon.

 

4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą na podstawie umów powierzenia przetwarzania danych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności: podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia, np. firma kurierska, obsługa informatyczna

5. Przewidywany okres przetwarzania Państwa danych osobowych wynosi 5 lat. 

6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.