Klimatyzator Samsung AR09TXHQASINEU/X
search
  • Klimatyzator Samsung AR09TXHQASINEU/X
  • Klimatyzator Samsung AR09TXHQASINEU/X

Klimatyzator Samsung AR09TXHQASINEU/X

2 200,00 zł
Brutto
Ilość

Ciesz się komfortem we własnym domu z klimatyzatorem Samsung AR09TXHQASINEU/X. Ten klimatyzator charakteryzuje się innowacyjnymi funkcjami, które pomagają tworzyć idealny klimat do snu, oszczędzać energię i szybko schładzać pomieszczenia.

Doskonały Sen z Funkcją Good Sleep

Z funkcją Good Sleep, klimatyzator Samsung AR09TXHQASINEU/X tworzy idealne warunki do odpoczynku. Dzięki Technologii Wind-Free™ Cooling kontrola temperatury jest łatwiejsza, co pozwala na szybkie zasypianie i spokojny sen przez całą noc.

Oszczędność Energetyczna

Wyposażony w inwerter, ten model utrzymuje pożądaną temperaturę bez ciągłego włączania i wyłączania, co pomaga zminimalizować wahania temperatury. Dzięki temu klimatyzator jest cichy, wytrzymały i zużywa mniej energii.

Szybkie Chłodzenie - Fast Cooling

Dzięki Technologii Digital Inverter Boost, ten model chłodzi powietrze 43% szybciej. Składa się na to większy o 15% wentylator, szersza o 18% komora wlotowa oraz łopatki wentylatora szersze o 31%, które pomagają rozprowadzić chłodne powietrze na większą odległość i na szerszej przestrzeni, wynoszącej nawet 15 metrów.

Filtr HD

Filtr HD skutecznie usuwa cząsteczki kurzu, zanieczyszczenia zawarte w powietrzu oraz alergeny, takie jak pyłki roślin, zarodniki pleśni czy łupież zwierzęcy. Ten łatwy do czyszczenia filtr gwarantuje czyste i zdrowe powietrze w każdym pomieszczeniu.

Auto Clean i Automatyczny nadmuch dwukierunkowy

Po wyłączeniu klimatyzatora, włącza się funkcja Auto Clean, która usuwa kurz i wilgoć z wymiennika ciepła. Dzięki funkcji automatycznego nadmuchu dwukierunkowego, klimatyzator równomiernie rozprowadza ciepłe lub chłodne powietrze po całym pomieszczeniu, zapewniając najwyższy poziom komfortu.

DuraFin™ Plus

DuraFin™ Plus to technologia, która zapewnia przyjemny chłód na dłużej. Żebra Ocean Fin zostały wykonane z materiału odpornego na korozję, by chronić kondensator przed rdzą, co pomaga utrzymać optymalną wydajność wymiennika ciepła.

Czynnik Chłodniczy R32

Klimatyzator Samsung AR09TXHQASINEU/X korzysta z czynnika chłodniczego R32, który jest przyjazny dla środowiska i nie wpływa na warstwę ozonową. Czynnik R32 jest bardziej wydajny w porównaniu do czynników R22 i R410A, co przekłada się na oszczędności energii.

Szereg Dodatkowych Funkcji

Samsung AR09TXHQASINEU/X oferuje szereg dodatkowych funkcji, takich jak wyświetlacz On/Off, auto restart, 24h Timer, wyświetlacz temperatury, sygnalizator dźwiękowy On/Off, automatyczna kontrola kierunku przepływu powietrza (do góry/do dołu) oraz manualna kontrola kierunku przepływu powietrza (lewo/prawo).

Model ten nie posiada wbudowanego Wi-Fi.

Specyfikacje Techniczne

Wydajność chłodnicza/grzewcza klimatyzatora wynosi 2,6 kW / 2,9 kW, a klasa efektywności energetycznej chłodzenie/grzania to A++ / A+. Pobór mocy w trybie chłodzenia to 770 W, a w trybie ogrzewania 750 W.

Zakup Klimatyzacji bez Montażu

Dalsze funkcje klimatyzatora

* Wyświetlacz On/Off

* Auto Restart

* 24h Timer

* Wyświetlacz temperatury

* Sygnalizator dźwiękowy On/Off

* Automatyczna kontrola kierunku przepływu powietrza (do góry/do dołu)

* Manualna kontrola kierunku przepływu powietrza (lewo/prawo)

* Brak wbudowanego Wi-Fi

Dane techniczne

* Wydajność chłodnicza/grzewcza: 2,6 kW / 2,9 kW

* Klasa efektywności energetycznej chłodzenie/grzanie: A++ / A+

* SEER/SCOP: 6.3 / 4.0

* EER [chłodzenie] (W/W): 3.43

* COP [ogrzewanie] (W/W): 3.91

* Zasilanie (Φ/V/Hz): 1 / 220-240 / 50

* Pobór mocy [chłodzenie]: 770 W

* Pobór mocy [ogrzewanie]: 750 W

* Wymiary netto j. wewnętrznej [WxHxD]: 805x285x194 mm

* Wymiary netto j. zewnętrznej [WxHxD]: 720x495x270 mm

* Waga netto j. wewnętrznej: 8,1 kg

* Waga netto j. zewnętrznej: 23,2 kg

* Zakres temperatury (chłodzenie): -10~46 ℃

* Zakres temperatury (grzanie): -15~24 ℃

* Połączenia rur rura cieczowa/ rura gazowa (Ø): 6,35 / 9,52

* Długość rur [maks.]: 25 m

*WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAKUPU KLIMATYZACJI BEZ MONTAŻU!

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018 do zakupu urządzenia zawierającego fluorowane gazy cieplarniane klient przed zakupem klimatyzatora jest zobowiązany przesłać poświadczenie, iż urządzenie zostanie zamontowane przez instalatora posiadającego aktualny certyfikat F-GAZ.

Oświadczenie do pobrania w załączniku w dodatkowych informacjach jako załącznik.